Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Německo-E-on junior cup

Turnaj se hrál systémem ve třech skupinách po šesti týmech,první čtyři postupují do čtvtfinálové skupiny.Hrálo se 1*10 minut ve skupině ve čtvrfinálové skupině 1*11 a čtvrfinále a semifinále 1*12 a finále 1*15.
Kdo nepostoupil byli druhý den nájezdy o 13-18 místo. My jsme obsadili

14.místo což pro nás nebylo moc dobré umístění.Výsledky viz.níže.






                    Skupina 1

Zápas
Hřiště
Skupina
Začátek
Mužstvo
Mužstvo
Výsledek
1
1
1
8:30
FC Schalke 04
FC Basel 1893
3:2
2
1
1
8:42
TSV 1860 Mnichov
Feyenord Rotterdam
0:0
3
1
1
8:54
DJK Wurmtal
Gilching 2
4:1
4
1
1
9:06
FC Schalke 04
TSV 1860 Mnichov
1:3
5
1
1
9:18
FC Basel 1893
DJK Wurmtal
3:1
6
1
1
9:30
Feyenord Rotterdam
TSV Gilching 2
2:0
7
1
1
9:42
DJK Wurmtal
FC Schalke 04
1:4
8
1
1
9:54
FC Basel 1893
Feyenord Rotterdam
0:0
9
1
1
10:06
TSV Gilching 2
TSV 1860 Mnichov
1:0
10
1
1
10:18
FC Schalke 04
Feyenord Rotterdam
0:5
11
1
1
10:30
TSV Gilcing 2
FC Basel 1893
3:1
12
1
1
10:42
TSV 1860 Mnichov
DJK Wurmtal
0:5
13
1
1
10:54
TSV Gilching 2
FC Schalke 04
0:5
14
1
1
11:06
FC Basel 1893
TSV 1860 Mnichov
1:1
15
1
1
11:18
Feyenord Rotterdam
DJK Wurmtal
2:0


                                                Skupina 2
Zápas
Hřiště
Skupina
Čas
Mužstvo
Mužstvo
Výsledek
16
1
2
11:55
FC Bayern Mnichov
VfB Stuttgart
5:0
17
1
2
12:07
Lask Linz
PSV Eindhoven
1:1
18
1
2
12:19
Sparta Praha
Gilching 1
2:0
19
1
2
12:31
FC Bayern Mnichov
Lask Linz
0:0
20
1
2
12:43
VfB Stuttgart
Sparta Praha
0:4
21
1
2
12:55
PSV Eindhoven
Gilching 1
4:1
22
1
2
13:07
Sparta Praha
FC Bayern Mnichov
1:1
23
1
2
13:19
VfB Stuttgart
PSV Eindhoven
0:0
24
1
2
13:31
TSV Gilching 1
Lask Linz
0:2
25
1
2
13:43
FC Bayern Mnichov
PSV Eidhoven
2:1
26
1
2
13:55
TSV Gilching 1
VfB Stuttgart
1:5
27
1
2
14:07
Lask Linz
Sparta Praha

28
1
2
14:19
Gilching 1
FC Bayern Mnichov
0:0
29
1
2
14:31
VfB Stuttgart
Lask Linz
2:1
30
1
2
14:43
PSV Eindhoven
Sparta Praha
2:1


                                     Skupina 3

                         
Zápas
Hřiště
Skupina
Čas
Mužstvo
Mužstvo
Výsledek
31
1
3
15:20
Bayer Leverkusen
Austria Magna
4:0
32
1
3
15:32
RAFK Rajhrad
1.FC Norimberk
1:2
33
1
3
15:44
1.FC Kaiseslautern
Gemering
1:0
34
1
3
15:56
Bayer Leverkusen
RAFK Rajhrad
4:0
35
1
3
16:08
Austria Magna
1.FC Kaiseslautern
1:3
36
1
3
16:20
1.FC Norimberk
Gemering
0:0
37
1
3
16:32
1.FC Kaiseslautern
Bayer Leverkusen
0:0
38
1
3
16:44
Austria Magna
1.FC Norimberk
0:1
39
1
3
16:56
Gemering
RAFK Rajhrad
0:0
40
1
3
17:08
Bayer Leverkusen
1.FC Norimberk
3:1
41
1
3
17:20
Gemering
Austria Magna
1:1
42
1
3
17:32
RAFK Rajhrad
1.FC Kaiseslautern
1:1
43
1
3
17:44
Gemering
Bayer Leverkusen
0:3
44
1
3
17:56
Austria Magna
RAFK Rajhrad
3:0
45
1
3
18:08
1.FC Norimberk
1.FC Kaiseslautern
0:3


                       Umístění v základních skupinách
 
Skupina 1
Body
Skore
Rozdíl
1. Schalke 04
12
14:6
8
2. Mnichov 1860
11
15:3
12
3. Basilej
10
12:5
7
4. Feyenord Rotterdam
3
4:2
2
5. Wurmtal
3
7:12
-5
6. Gilching 2
0
1:24
-23

                           
Skupina 2
Body
Skore
Rozdíl
1. FC Bayern Mnichov
11
16:2
14
2. PSV Eindhoven
8
8:5
3
3. Sparta Praha
8
8:3
5
4. VfB Stuttgart
7
7:11
-4
5. Lask Linz
6
4:3
1
6. Gilching 1
0
2:21
-19

        
Skupina 3
Body
Skore
Rozdíl
1. Bayer Leverkusen
13
14:1
13
2. Kaiseslautern
11
8:2
6
3. Norimberk
7
4:7
-3
4. Austria Magna
4
5:9
-4
5. Gemering
3
1:5
-4
6. RAFK Rajhrad
2
2:10
-8

                           Čtvrfinálové skupiny
Skupina I
Umístění v základmí skupině
1. Schalke 04
1.
2.PSV Eindhoven
2.
3.Norimberk
3.

Skupina II
Umístění v základní skupině
1. Bayer Leverkusen
1.
2. Sparta Praha
3.
3.Feyenord Rotterdam
4.

Skupina III
Umístění v základní skupině
1. FC Bayern Mnichov
1.
2. Basilej
3.
3. Austria Magna
4.

Skupina IV
Umístění v základní skupině
1. Mnichov 1860
2.
2. Kaiseslautern
2.
3. Stuttgart
4.

                   Konečné pořadí
1.  1.FC Kaiseslautern

2.  Bayer Leverkusen

3. Mnichov 1860

4.Sparta Praha

5.Norimberk

6.Schalke 04

7. FC Bayern Mnichov

8.Basilej 1893

9.PSV Eindhoven

10.VfB Stuttgart

11.Austria Magna

12.Feyenord Rotterdam

13.Germering

14.RAFK Rajhrad

15.Lask Linz

16.Gilching 2

17.Gilching 1

18.DJK Wurmtal






             Hlušice 6-7.12.08-3.místo

Základní Skupina

Rafk-Fš Třebíč 6:2

Super výkon ode všech.

Rafk-Bystrc 4:2
Výborný výkon celého mužstva.

Rafk-Slavia Praha A 3:3

Zápas té největší kvality vedli jsme 3:0 ale toto vedení jsme neudrželi.

Rafk-RMSK Cidlina B  9:0.

Naprostá exhibice náš tým Cidlině B vůbec nepůjčil míč.

Rafk-Admira Praha 5:2

Z naší strany dobrý výkon.

Rafk-ABC Braník Zelení 1:3

Už to nebylo ono.Soupeř byl vyhecovaný.Nakonec jsme postoupili z 1.místa.

Semifinálová skupina

Rafk-ABC Braník Modří  1:2

Soupeř hrál velmi důrazně a to našemu stylu hry nesedělo.

Rafk-RMSK Cidlina A  3:2

Co dodat utrápeně jsme vyhráli.


Čtvrtfinále

Rafk-Fš Most 4:0

Super výkon.


Semifinále

Rafk -Slavia Praha A 1:3

O Třetí místo

Rafk-Bystrc 4:0
20.12. Praha-Zličín r.97-4.místo

Rafk-Beroun 3:2 silný soupeř,dobrý výkon

Rafk-Junior Praha 0:0 Boj,nevycházelo nám zakončení.

Rafk-Bohemians Praha 3:0 vynikající výkon ode všech

Rafk-Sparta Brno 0:1

Rafk-Bílá Hora 3:0 naprosto v pohodě a v klidu

Rafk-Motorlet Praha 0:1 smůla,měli jsme jednoznačně převahu a branka z náhodné šance

Nejlepší brankář Martin Klement

27.12. Prostějov-1.místo

Rafk-Tescoma Zlín 3:3

Rafk-Slavia Opava 8:2

Rafk-Přerov 12:0

Semifinále

Rafk-Sigma Olomouc 4:3

Finále

Rafk-Tescoma Zlín 2:1 Martin Klement dal branku přes půl hřiště do šibenice

Jedovnice 3.1.-2.místo o skore

Rafk-ČAFC 4:0

Rafk-Sparta Brno 2:1

Rafk-Moravská Slavia Brno 4:0

Rafk-1.FC Brno dívky 3:0

HORŠÍ FOTBAL DNES NEBYL

Rafk-Bob tym 0:0

Omlouvám se z nedostatku materiálů není možno napsat všechny výsledky.

                                                               Děkuji za pochopení.

17-18.1. Jičín-1.místo

Rafk-Jičín 4:1

Rafk-Robousy 15:0

Rafk-Stará Paka 12:0

Rafk-Chrudim 2:1

Rafk-RMSK Cidlina 0:1

Rafk-Braník Praha 7:0

Rafk-SK SOS Háje Praha 4:1

Rafk-Dukla Praha 2:0

Finále

Rafk-Dukla Praha3:1

31.1.Třebíč-2.místo

                  Skupina A

Turnaj r. 1997 31.1.2009FC Dosta Bystrc1.SK ProstějovSparta BrnoFŠ Třebíč ASkóreBodyPořadí
FC Dosta Bystrc---------3:10:05:08:172.
1.SK Prostějov1:3-----------1:23:05:533.
Sparta Brno0:02:1--------13:015:171.
FŠ Třebíč A0:50:30:13--------0:2104.

                 

                            Skupina B

Turnaj r. 1997 31.1.2009RAFK RajhradFŠ Třebíč BFC Vysočina JihlavaFK ŠardiceSkóreBodyPořadí
RAFK Rajhrad----------8:24:31:213:762.
FŠ Třebíč B2:8--------2:42:116:2304.
FC Vysočina Jihlava3:44:2------------1:18:743.
FK Šardice2:111:21:1---------14:471.

                      Semifinále

              Rafk-Sparta Brno 3:1

                      Finále

              Rafk-Dosta Bystrc 0:3

Nejlepší Brankář:Martin Klement

7.2.Třebíč 1.místo

                                                SKUPINA A

--------FŠ TřebíčSparta BrnoSK Slavia PrahaFC Svratka BrnoSkóreBodyPořadí
FŠ Třebíč----0:10:32:25:314.
Sparta Brno1:0---1:13:15:271.
SK Slavia Praha3:01:1---1:45:543.
FC Svratka Brno2:21:34:1---7:642.

                              SKUPINA B

-----ČAFC Židenice-BrnoFC Vysočina JihlavaRAFK RajhradTJ Tatran KhoutoviceSkóreBody Pořadí
ČAFC Židenice-Brno-----------0:51:85:16:1433.
FC Vysočina Jihlava5:0--------3:65:116:762.
RAFK Rajhrad8:16:3---------8:022:491.
TJ Tatran Kohoutovice1:51:50:8-------------2:1804.

Semifinále

Rafk-Sparta Brno 4:0

Finále

Rafk-FC Vysočina Jihlava 6:0

Nejlepší brankář: Martin Klement

Nejlepší hráč: Dominik Janošek

Nejlepší střelec: Dominik Janošek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář